Vážení zákazníci, objednávky prijaté v termíne 3.6. až 17. 6. budú odoslané dňa 18. 6. Emailové otázky budú zodpovedané čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie. Tím iHodinarstvo.sk

Hodinky Nixon Sentry 38 Leather Brown Gator A377 1887

Kód: H14018
Parametre
Sklo
Sklo
minerálne
Typ
Stojček
quartz
Vodeodolnosť
Vodeodolnosť
100 m/10 bar
Rozmer
38x12 mm
Viac parametrov
Značka: Nixon
Doprava ZADARMO
Doprava ZADARMO
od 200 €
Záruka originality
Záruka
originality
Skladom
do 19.6. u Vás
Doporučená cena: 150 €
140 €
Ks

Parametre produktu:

Obecné

Krajina pôvodu:
USA
Pohlavie:
Unisex
Značka:
Nixon
Záruka:
24 mesiacov
Vodeodolnosť:
100 m/10 bar

Číselník

Typ:
analógový
Farba:
čierná
Luminiscencia:
žiadna

Náramok

Materiál:
koža
Pracka:
tŕňová
Šírka:
23 mm
Farba:
hnedá

Púzdro

Povrch:
leštený/brúsený
Materiál:
oceľ (316L)
Priemer:
38 mm
Hrúbka:
12 mm
Sklo:
minerálne

Stojček

Typ:
quartz
Frekvencia:
32 768 Hz

Obsah balenia:

  • originálne hodinky
  • originálna krabička
  • multi-jazyčný návod na obsluhu
  • návod na obsluhu

nixon

Americká značka Nixon je dnes, po viac ako 20 rokoch, medzi výrobcami športových štýlových hodiniek jasnou stálicou. Prvé modely boli k dostaniu u nezávislých predajcov skateboardového, snowboardového a surfového vybavenia a práve vyznávači týchto extrémnych športov vyhľadávajú hodinky Nixon najčastejšie.

Každý kúsok z aktuálnej ponuky sa pýši poctivým dielenským spracovaním púzdra aj náramku a tiež kvalitným strojčekom, zaručujúcim dlhú životnosť. Väčšina produkcie spolieha na japonské mechanizmy, srdce najvyšších modelov sa potom pýši honosnou známkou Swiss Made.

K vyhľadávaným modelovým radom patrí chronografy 42-20 i maskulínny dvojica 48-20 a 51-30 s vysokou vodeodolnosťou. Stále obľúbené sú  dnes už legendárne rady Player a Big Player. Medzi rokmi 2006 a 2012 bola Nixon súčasťou skupiny Billabong International.